Kontakt - Rezidence Topolová

Ubytovna Praha 10 - ubytování kategorie Ubytovna

Fotogalerie Služby pro Vás Další kategorie ubytování Ceník ubytovny Nejčastější dotazy Kontaktní formulář


Lokalita
: Topolová 2916/14, Praha 10
Nabídka pokojů: 2 lůžkové a 3 lůžkové. Pokoje naší ubytovny na Praze 10 jsou řešeny buňkovým systém - sociální zařízení je společné pro dva pokoje.
Vybavení ubytovny: Postele (s úložným prostorem, včetně lůžkovin, polštářů a peřin), záclony a závěsy, skříně, některé pokoje jsou vybaveny nočními stolky a policemi, jiné jen policemi, na některých pokojích jsou i sklopné stolky vč. židlí. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. WC je samostatné.
Termíny nastěhování a vystěhování: Nastěhování na ubytovnu je možné nejdříve od 12:00 (v případě potřeby dřívějšího nastěhování se lze individuálně domluvit). Je nutné se vystěhovat nejpozději do 10:00
Dopravní spojení: 50 metrů od objektu je autobusová zastávka Centrum Zahradní Město 5 minut na metro Skalka. Podrobnější informace o dopravním spojení a jak se k nám dostanete, najdete zde >>

Fotogalerie - Ubytovna Praha 10

Více fotografií >>

Nahoru ^

Služby pro Vás - Levná ubytovna Praha 10

 

 • Dostupnost - veškerá občanská vybavenost v místě (obchody, restaurace, lékárna, pošta, banka a bankomat, masáže, kosmetika, fitness se slevou pro naše zákazníky.
 • Recepce nonstop - otevřena od 8:00 do 20:00.
 • Bezpečí - objekt je přes noc střežen ostrahou, v případě nepřítomnosti volejte  605 249 264
 • Parkování - je možné zdarma v okolí na volných parkovacích místech.
 • Internet - v prostoru recepce se nachází internetová kavárna. Na 10. patře je Wifi připojení zdarma.
 • Ubytování se zvířaty - do délky pobytu 14 dní - v závislosti na typu zvířete. Řešíme individuálně. Vždy se snažíme, našim zákazníkům vyjít vstříc.
 • Stravování - součástí našeho objektu je restaurace u Topolu, která má otevřeno od 11:00 do 23:00. Nabízí pestrý výběr hotových jídel (polední menu od 59 Kč), tradiční domácí recepty i jídla na objednávku. Možnost zabalení jídla sebou. Skupiny nad 15 osob mohou využít stravování na objednávku: snídaně, večeře cena 220 Kč .
 • Nápojové automaty - limo, čaj, káva.
 • Úschovna cenných předmětů - tato služba není zpoplatněna.
 • Elektrické spotřebiče - pokoje nejsou vybaveny žádnými elektrickými spotřebiči. Je možné mít vlastní spotřebiče. Při dlouhodobých pobytech je používání spotřebičů zpoplatněno (výši poplatků najdete v ceníku).
 • Úklid pokojů - probíhá každý všední den od 8:00 do 17:00, společné prostory jsou uklízeny každý den (vč. víkendů).
 • Výměna ložního prádla - dle potřeb hostů maximálně však 1krát za 14dní.
 • Skladovací prostory - možnost pronájmu skladů.

Nahoru ^

 

Další kategorie ubytování v naší nabídce

Vzhledem k velikosti našeho objektu jsem schopni našim zákazníkům nabídnout různé kategorie ubytování dle nároků na cenu a vybavení pokoje.


 • Hostel - ubytování s lepším vybavením interiéru oproti ubytovně. Cena ubytování již od 126 Kč / noc. V nabídce jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, šestilůžkové a sedmilůžkové pokoje. Více informací »
 • Penzion - lepší kategorie ubytování než hostel. Cena ubytování již od 260 Kč / noc. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje. Více informací »
 • Apartmán – je určeno zejména pro páry, které vyžadují luxusnější ubytování s vlastním sociálním zázemím na pokoji, včetně možnosti využití kuchyňské linky a televizoru. Cena ubytování 735 Kč / noc. V nabídce jsou pouze dvoulůžkové pokoje.Více informací »
 • Hotel – nejluxusnější kategorie ubytování v našem komplexu - vlastní sociální zázemí na pokoji, plně funkční kuchyň včetně spotřebičů, wi-fi, led TV, minibar. Cena ubytování 990 Kč / noc. V nabídce jsou pouze dvoulůžkové pokoje. Více informací »
 • Garsoniéry a 1+1 - dlouhodobější ubytování 9 000 - 10 000 Kč / měsíc. Kauce pouze 5 000 Kč. Bez nutnosti platby několika nájmů předem. Více informací »

Nahoru ^


Ceník - Ubytovna Praha 10

Ubytovna 1-5 nocí 6-13 nocí 14 a více nocí
dvoulůžkový pokoj 400 Kč (1 lůžko/200 Kč) 380 Kč (1 lůžko/190 Kč) 270 Kč (1 lůžko/135 Kč)
třílůžkový pokoj 600 Kč (1 lůžko/200 Kč) 570 Kč (1 lůžko/190 Kč) 405 Kč (1 lůžko/135 Kč)

 • V nabídce jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje
 • Ukázkový propočet ubytování na 30 nocí, tj. 30 x 135 Kč = 4 050 Kč. Uvedená cena je za jedno lůžko na dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj kategorie ubytovna není v nabídce.

Speciální nabídka ubytovny

Skupinové slevy více než 8 osob na 14 a více nocí.
Ubytovna 106 Kč / lůžko

Speciální slevová nabídka platí pouze pro nové zákazníky.

Nahoru ^

Nejčastější dotazy (FAQ)

Není Vám něco jasné? Získejte odpověď na Váš dotaz a rezervujte si ubytování ještě dnes!
Navštivte sekci nejčastější dotazy (FAQ).
Nahoru ^

Kontaktní formulář

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz v sekci nejčastější dotazy (FAQ)? Neváhejte se na cokoliv zeptat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.


Je třeba vyplnit položky označené hvězdičkou
Opište kód z obrázku: